Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Zamknij

A gdyby tak powieść?

Pamiętacie powieści złożone z opisów i paragrafów? Każdy z paragrafów opisywał sytuację oraz pozwalał czytającemu na zdecydowanie w jakim kierunku potoczą się wydarzenia.

A gdyby tak iść krok dalej, przenieść naszą opowieść na ulicę, spowodować aby czytelnik doświadczył miejsc, w których dzieje sie opowieść,
wraz z bohaterami wędrował po mieście, odwiedzał miejsca zdarzeń o których właśnie czyta?

Interaktywna powieść, której kolejne elementy będą udostępniane po dotarciu w ściśle określone miejsce jest niczym innym jak właśnie taką grą. Wzbogacona o grafikę i dźwięk spowoduje, że czytelnik nie będzie w stanie oderwać się od lektury!

Żydowskie Muzeum Galicja we współpracy z serwisem City Games Creator przygotowało dwie mobilne gry miejskie, których akcja toczy się na krakowskim Kazimierzu. Gry mają formę multimedialnych przewodników składających się z zadań, quizów i zagadek oraz interesujących materiałów edukacyjnych. Uczestnik zabawy jest prowadzony między licznymi atrakcjami Kazimierza za pomocą gadżetów wykorzystujących odbiornik GPS – kompasu, detektora i mapy.

W najnowszej wersji City Games Creatora pojawiły się trzy istotne rozszerzenia. Pierwszym z nich jest nowy tryb gry bazujący na interaktywnej mapie, drugim możliwość tworzenia rozbudowanego zakończenia gry a trzecim możliwość określenia limitu czasu gry.

W ostatni weekend można nas było spotkać w katowickim Centrum Sztuki Filmowej na odbywającej się w tym roku po raz pierwszy imprezie Dzień Filmowca.

Od 26 kwietnia w App Store jest dostępna do pobrania nowa wersja aplikacji mobilnej City Games Creator.

Z przyjemnością informujemy, że City Games Creator został wyróżniony w konkursie na najlepszą ofertę Targów Event 2012 w kategorii Technologie Eventowe.

Pobierz na iPhone CGC appstore
Pobierz na iPada CGC appstore
Partnerem technologicznym serwisu jest firma: Altconnect
Partnerzy:
Powered by: Mobile CMS