Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Zamknij

Interaktywny film

CGC to nie tylko gry! Stwórz jedyny w swoim rodzaju film interaktywny. Aplikacja City Games Creator umożliwia powiązanie odtwarzanego pliku video z lokalizacja GPS w której musi znajdować się osoba oglądająca film. Czy trzeba więcej ?

Możesz kolejne rozdziały swojego filmu odtwarzać w miejscu gdzie były kręcone zdjęcia, w ten sposób możesz wciągnąć widza w niesamowity seans, w którym on sam będzie dokładnie w miejscu gdzie rozgrywa się akcja twojego filmu. Dodatkowo możesz umieścić w swoim filmie zagadki które będzie musiał rozwiązać oglądający! City Games Creator daje możliwość stworzenia absolutnie nowatorskiego rozwiązania w obszarze interaktywnej rozrywki multimedialnej.

Żydowskie Muzeum Galicja we współpracy z serwisem City Games Creator przygotowało dwie mobilne gry miejskie, których akcja toczy się na krakowskim Kazimierzu. Gry mają formę multimedialnych przewodników składających się z zadań, quizów i zagadek oraz interesujących materiałów edukacyjnych. Uczestnik zabawy jest prowadzony między licznymi atrakcjami Kazimierza za pomocą gadżetów wykorzystujących odbiornik GPS – kompasu, detektora i mapy.

W najnowszej wersji City Games Creatora pojawiły się trzy istotne rozszerzenia. Pierwszym z nich jest nowy tryb gry bazujący na interaktywnej mapie, drugim możliwość tworzenia rozbudowanego zakończenia gry a trzecim możliwość określenia limitu czasu gry.

W ostatni weekend można nas było spotkać w katowickim Centrum Sztuki Filmowej na odbywającej się w tym roku po raz pierwszy imprezie Dzień Filmowca.

Od 26 kwietnia w App Store jest dostępna do pobrania nowa wersja aplikacji mobilnej City Games Creator.

Z przyjemnością informujemy, że City Games Creator został wyróżniony w konkursie na najlepszą ofertę Targów Event 2012 w kategorii Technologie Eventowe.

Pobierz na iPhone CGC appstore
Pobierz na iPada CGC appstore
Partnerem technologicznym serwisu jest firma: Altconnect
Partnerzy:
Powered by: Mobile CMS